Web Sürümüne Geç

  Quaresma'yı oynatın

  Quaresma'yı oynatın
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:18

  Divan Başkanı Yalçın Karadeniz, "Quaresma'yı takıma kazandırmanın vakti geldi. O bizim rakibimiz değil, en azından ilk 18'e alınmalı" dedi

  Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, haber1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Quaresma'nın takıma kazandırma vaktinin geldiğini belirten Karadeniz, "O bizim rakibimiz değil. Oynatıp oynatmamak teknik heyetin elinde ama ilk 18'de olmalı. Kadroya almamak yanlış bir olay" dedi.

  YENİ YOLLAR ARANMALI
  Karadeniz, yönetim kurulunun inisiyatifini transfer yapmamak yönünde kullandığını belirterek şöyle devam etti: "Buna saygı duymamız gerekiyor. Kadro dışı kalan oyuncuları nasıl takıma kazandırırız, bunu düşünsünler. Oyuncumuzu birtakım sebeplerden dolayı kenara koymak, daha eksik olmamıza sebep olur."

  KESİNLİKLE AFFEDİLMELİ
  Eski yönetici Celal Kolot, Beşiktaş yönetiminin Quaresma'yı affetmesi gerektiğini söyledi. Kolot, "Madem Quaresma'yı satamadın, o zaman yüzde yüz affedilmelidir. Yoksa taraftar 1-2 hafta sonra Quaresma diye bağırmaya başlar" dedi.

  Q7'Yİ RUSYA'YA SATTILAR MI?
  Quaresma'nın isminin esame listesinde yer almaması kafaları karıştırdı. Portekizli oyuncunun Rusya'dan bir takıma satıldığı (D.Moskova), bu nedenle de transfer belgelerinin Rusya Federasyonu'na gönderildiği için isminin TFF listesinden çıkarıldığı iddia edildi.

  Aybaba'nın "Son karar 6 Eylül'de" dediği Quaresma, ya oturduğu yerden parasını alacak, ya da geri dönecek.
  Etiketler Yalçın Karadeniz
  Yükleniyor