Web Sürümüne Geç

  Kapıyı kapatalım

  Kapıyı kapatalım
  10 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 23:04

  "Beşiktaş iyi gittiği sürece Q7 gündeme gelmez. Herkes bu bilinç ile oynamalı. Bir kulüp bulup ayrılması Quaresma için de Beşiktaş için de en hayırlısı olur"

  Beşiktaş satamadığı Quaresma için çareler ararken, yönetim ikiye bölündü. Bazı yöneticiler "Affedelim" diyor, bazıları da "Takımı karıştırır" diyerek karşı çıkıyor. Teknik direktör Samet Aybaba'nın Q7 için kadro dışı kararını verirken futbolcuların görüşlerini aldığı ve "onu takımda kimse istemiyor" cevabıyla hareket ettiği biliniyor. Quaresma'nın sık sık gündeme gelmesiyle futbolcuların kendi aralarında bir toplantı yaptıkları öğrenildi. Takımın tecrübeli isimleri, "Biz başarılı olursak Quaresma gündeme gelmez. Bu bilinçle oynamalıyız. Başarıya mecburuz" dedikleri belirtiliyor.

  TAKIM OYUNCUSU DEĞİL
  Futbolda başarı için takım oyunu oynanması gerektiğini, Quaresma'da bu bilincin olmadığını belirten Beşiktaş'ın tecrübeli isimleri, "Bir kulüp bulup ayrılması bizim için de, kendisi için de en doğrusu. Kaldığı sürece takımı her an karıştıracak bir bomba gibi bekleyecek. Buna izin vermeyelim" diye konuştular. Toplantıda genç futbolculara da uyarılar yapılmış: "Samet Aybaba gibi gençlere değer veren bir hocanın başımızda olması hepimiz için şans. Bunu iyi değerlendirin. Futbolcunun ismi değil, formu forma giyer. Takımda istikrarı isteyen, tribüne çıkmak istemeyen, yedek kalmak istemeyen çok çalışacak. Bunu unutmayın."

  MEKSİKA KANALI UÇTU!
  Meksika'nın Canal Nueve kanalı, "Tigres şok geçirdi" diye haber yaptı. Tigres kulübünün istediği Quaresma için sözleşmesinde "30 milyon euro'ya serbest kalır" maddesini gördüğünü belirten Canal Nueve, "Tigres onda birini zor verir" yorumunu yaptı.

  A2 İLE MAÇA ÇIKABİLİR
  Sözleşmesinde "Sadece A takımda oynar" maddesi bulunan Quaresma'nın kendi isteğiyle maç eksiği olmaması için A2 ile maçlara çıkacağı belirtiliyor. Ricardo Quaresma, Portekiz dönüşü bunu yönetimle konuşup kararını söyleyecek.

  YENİ TEKLİF İLE GELECEK
  İzin alarak Lizbon'a giden Quaresma'nın Rusya'dan gelen bir teklifi kabul ederek dönmesi bekleniyor. Yılda 3 milyon 750 bin euro alan Portekizli yıldızın indirime yanaşmaması üzerin işler bu noktaya geldi. Yönetim Q7'nin durumunu çarşamba görüşecek.
  Etiketler Ricardo Quaresma
  Yükleniyor