Web Sürümüne Geç

  İşini iyi yapan takıma girer

  İşini iyi yapan takıma girer
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 01:16

  "Quaresma ile kişisel bir sorunum kesinlikle yok. Ayrıca tanışmıyoruz. Geçen sezonki tavırlarını biliyorum Maliyeti belli. Buna göre plan yaptık"

  Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, özellikle siyah-beyazlı taraftarların içini burkan Quaresma sorunu ile ilgili açıklamalar yaptı. Tecrübeli hoca, "İşini iyi yapan bu takıma girer ve formayı kapar" diyerek, umut verici bir cümle kurarken, düşüncelerini şöyle sürdürdü: "Benim kişisel bir sorunum asla olamaz. İdmanlarda ve maçlarda işini iyi yapana bu formayı rahatlıkla veririm. Aramızda bir düşmanlık var gibi gösteriliyor.
  Bu doğru değil. Geçen seneki performansı sonrası yönetim bir tasarrufta bulundu. Kendisini ile benim tanışıklığım yok."

  ALEX DE SOUZA HATA YAPIYOR
  Quaresma'nın geçen seneki tavırlarını, sahada ne yapıp yapmadığını ve maliyetini bildiğini vurgulayan Aybaba, "Buna göre plan yapıyoruz" dedi. Gündemden düşmeyen Alex konusuna da değinen tecrübeli hoca, "Alex son dönemde saha içi işleri bırakıp, başka şeylere yöneldi. Bence doğru değil. Alex hata yapıyor" diye konuştu. Siyah-beyazlı taraftarlara ise "Destek olun" mesajı gönderen Samet Aybaba şöyle devam etti: "Dünyanın en iyi taraftarına sahibiz. Bizleri desteklesinler. Bizi desteklemek Beşiktaş'ı desteklemektir."

  Etiketler Samet Aybaba
  Yükleniyor