Web Sürümüne Geç

  Gençler camiayı böldü

  Gençler camiayı böldü
  13 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 21:42

  Kadro dışı bırakılan Tanju, Burak, Atınç, Rıdvan ve Emre konusunda her kafadan farklı bir ses çıktı. Kararı destekleyenler olduğu gibi karşı çıkanlar da mevcut...

  Beş genç oyuncunun kadro dışı kalması ve malzemesiz bırakıldıkları iddiası yeni bir tartışma başlattı... Ümraniye'de 3 saha bulunmasına karşın idman için Beylerbeyi Stadı'na yönlendirilen Burak, Tanju, Atınç, Emre ve Rıdvan'ın durumu bazı kesimlerce sert şekilde eleştirilirken, kimileri de destek verdi...

  İHANET Mİ ETTİLER Kİ?
  En sert tepki camianın önemli isimlerinden Atıf Keçeci'den geldi. Keçeci, "Hepsi bizim çocuklarımız. Ne yaptılar ki? Kulübe ihanet mi ettiler? En kötü A2 takımda oynamalılar. Başkan Fikret Orman ile görüştüm. Durumdan haberi yok. Umarım gerekeni yapar ve Ümraniye'de çalışırlar" ifadesini kullandı.

  QUARESMA NE OLACAK?
  Burak, Emre, Tanju, Rıdvan ve Atınç'ın Beylerbeyi Stadı'na yönlendirilmesi, bu 5 oyuncu gibi kadro dışı bırakılan Quaresma'nın durumunu da bir kez daha gündeme getirdi. 18 Eylül'de İstanbul'a dönecek Q7'nin neyle karşılaşacağı merak konusu oldu.

  FUTBOL KOMİTESİNİN İŞİ!
  Eski yönetici Atıf Keçeci; Tanju, Emre, Burak, Rıdvan ve Atınç'ın kadro dışı bırakılmasının futbol komitesinin kararı olduğunu ileri sürdü. Keçeci, "Komitenin başındaki arkadaşımız genç ve tecrübesiz. Yarar getirecek bir karar değil" dedi.

  SERPİL HOCA TEMKİNLİ...
  Altyapının efsane hocası Serpil Hamdi Tüzün, 5 genç oyuncunun kadro dışı bırakılmasına temkinli yaklaştı. Tüzün, "Bir geçiş dönemi veya iki taraf için de gereklilik olabilir. Samet hoca artılarını eksilerini hesaplamıştır" diye konuştu.

  KAVALCI KARARI SAVUNDU
  Futbol komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, kadro dışı olayının teknik direktör Samet Aybaba'nın kararı olduğunu söyledi. Kavalcı, "Hocamız öyle uygun gördü. Diğer sahalar müsait olmadığı için Beylerbeyi'ne yönlendirildiler" ifadesini kullandı.

  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor