Web Sürümüne Geç

  Q7 ayrılabilir!

  Q7 ayrılabilir!
  15 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:26

  Menajer Bulut, Portekizli yıldıza takım aradıklarını ve 10 gün içinde bu konuda gelişme beklediğini ifade etti

  Başta Portekizliler olmak üzere Beşiktaş'taki birçok oyuncunun menajeri Mendes'in Türkiye temsilcisi olan menajer Ahmet Bulut, Quaresma konusunda kesinleşmiş bir durum olmadığını söyledi. Q7'nin ücretinde indirime gitmemesinin saygıyla karşılanması gerektiğini dile getiren Bulut, Radyospor'a yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü:

  RUSYA'YA GİTMEK İSTEMEDİ
  "Quaresma'ya takım aramaya devam ediyoruz. Rusya'dan birkaç kulüp onu istedi ama gitmeye sıcak bakmadı. Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi var. Kulüp ile bu oyuncu arasındaki sorunu gidermeye çalışıyoruz. Geçmişte yaşananlara takılmamak gerek. 10 gün içinde kulüp bulabilirsek ayrılacak. Aksi takdirde kariyerini Beşiktaş'ta sürdürecek."

  ALACAĞIM 19 MİLYON TL DEĞİL
  Menajer Ahmet Bulut, Beşiktaş'tan 19 milyon TL alacağı olduğu yolundaki iddiaları yalanladı. Bu rakama ulaşmak için 190 milyon TL'lik oyuncu getirmiş olması gerektiğini belirten Bulut, "Zaten hiçbir zaman yüzde 10 komisyon almadım. Mendes ile birlikte Beşiktaş'a pek çok kez jest yaptık. Almeida'yı bedelsiz, Fernandes'i de 2 milyon euro'ya getirdik" açıklamasını yaptı.

  Etiketler Ahmet Bulut
  Yükleniyor