Web Sürümüne Geç

  Abu Dabi'den lokum teklif

  Abu Dabi'den lokum teklif
  16 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:44

  Portekizli'ye de Beşiktaş'tan aldığı ücret garanti edildi. Quaresma 'evet' derse Kartal'ın eski 'sorunlu yıldızı' Delgado'nun takım arkadaşı olacak!

  Abu Dabi'den Quaresma için lokum gibi teklif geldi. Kartal'ın en büyük sorunlarından biri haline gelen Portekizli'ye talip olan El Cezire, 6 milyon euro'luk bir teklif sundu... Siyah-beyazlıların eski 'sorunlu yıldızı' Delgado'nun da formasını giydiği El Cezire, Q7'ye de İstanbul'da kazandığı parayı garanti etti. Menajer Mendes ve Türkiye temsilcisi Ahmet Bulut'un ikna etmeye çalıştığı tecrübeli oyuncunun 'evet' demeye yakın olduğu belirtildi.

  BAŞKANI AL MAKTOUM...
  Quaresma'nın Abu Dabi'ye gitmesi halinde yaklaşık 6 milyon euro'luk (garanti para, maç başı ücret, ev, ulaşım giderleri v.b.) kurtulacak Beşiktaş, aynı zamanda kasasına da 6 milyon euro koyacak. Salı günü Türkiye'ye dönecek yıldız oyuncunun, kararını yönetime bildireceği belirtildi. Bu arada Trabzon'un eski hocası Broos'un çalıştırdığı El Cezire'nin başkanı ise M. City'nin sahibi Mohammed bin Rashid Al Maktoum...

  KALIRSA KEYFi KAÇACAK!
  Durumu belirsizliğini koruyan Quaresma'nın hareket alanı daralacak... Sözleşmesine güvenen Portekizli yıldızın tavırlarından rahatsız olan başkan Fikret Orman, bu rahatlığın elinden alınmasını istedi. Q7'nin menajeri Mendes'in Türkiye temsilcisi Ahmet Bulut ile yapılan son görüşmeden de çözüm çıkmayınca Orman çileden çıktı. Başkanın, futbol komitesi başkanı Tamer Kıran'a, "Ya sözleşmesini feshedip, kurtulacak ya da İstanbul'da huzur bulamayacak" dediği ileri sürüldü.

  BiR TEK BU EKSİKTİ
  Ağustos ve eylül aylarına yönelik 750 bin euro'luk alacağı ödenmeyen Q7'nin, avukatları aracılıyla noter tespiti yaptırdığı dile getirildi.

  Etiketler Beşiktaş, Quaresma
  Yükleniyor