Web Sürümüne Geç

  İnönü'nün kalbi 'bomboş' kaldı

  İnönü'nün kalbi 'bomboş' kaldı
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 01:37

  Çarşı grubunun yer aldığı kapalı tribünün yarısından fazlası 150 ve 170 TL'lik bilet fiyatları nedeniyle boştu

  Beşiktaş-Elazığspor maçında kapalı tribündeki büyük boşluklar dikkati çekti. Siyah-beyazlı taraftarların geçmiş yıllarda tamamen doldurduğu, özellikle Çarşı grubunun yer aldığı kapalı tribünün yarısından fazlasının boş olduğu gözlendi. Taraftarlar kapalı tribündeki bilet fiyatlarının (150 ve 170 TL) yüksekliğinden yakınırken, diğer tribünlerin tamamına yakını doldu. Müsabakayı 20 bini aşkın Beşiktaşlı taraftar takip etti. Siyah-beyazlı taraftarlar, "Yönetim ne yapmaya çalışıyor anlayamadık. Geçen sene fiyatlar yarı yarıyaydı" dediler.

  ŞEHİTLERE SAYGI
  Maç öncesi, terörist saldırılarda şehit düşen asker ve polisler için saygı duruşunda bulunuldu. İnönü Stadı, "Şehitler ölmez vatan bölünmez'' tezahüratları ile inlerken, Türk bayrakları dalgalandı.

  FİYATLAR İNECEK
  Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, kapalı tribün bilet fiyatlarını gözden geçireceklerini söyledi. Kıran, "Kapalı tribünde fazla kombine satılmadı. Fiyatları yeniden ayarlayacağız" dedi.

  ANDERLECHT İNÖNÜ'DE KİMİ İZLEDİ?
  İnönü Stadı'ndaki mücadeleyi Anderlecht kulübünün istatistikçisi de izledi. Maçı dikkatle seyredip bol bol not alan Belçika temsilcisinin görevlisi, hangi futbolcu için İstanbul'da bulunduğu konusunda ise tüm ısrarlara rağmen bilgi vermedi. Öte yandan, müsabakayı izleyenler arasında Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ile Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay da yer aldı.
  Etiketler Beşiktaş
  Yükleniyor