Web Sürümüne Geç

  "Yönetim fiyatları yeniden gözden geçirir"

  "Yönetim fiyatları yeniden gözden geçirir"
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 16:33

  Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Erdoğan, futbol takımının aldığı başarılı sonuçların, yönetimin daha şevkle çalışmasını ve taraftarların da desteğini büyüttüğünü söyledi.

  Levent Erdoğan yaptığı açıklamada, genç kadronun yüzde 34'nün altyapılardan gelen oyuncular olduğunu belirterek, ''Bu, bugüne kadar çok az kulüpte görülen bir oran. Samet Aybaba'nın başarılı çalışmalarının neticesi geliyor. Oyuncularımız davalarına inanmış, hırs ve heyecan içinde başarılı sonuçlar almaya devam ediyorlar. Önümüzdeki maçları aldığımız da bu moralle yolumuza devam edeceğiz. Takımımızın başarılı sonuçlar alarak yoluna devam etmesi yönetimimizin daha şevkle çalışmasını, taraftarlarımızın da daha candan destek vermesini sağlıyor'' diye konuştu.

  Geçmiş dönemlerde başarılı olan Beşiktaş ruhunun geri geldiğini kaydeden siyah-beyazlı kulübün yöneticisi, ''Oyuncularımızın isteği ve Samet Aybaba'nın çalışmalarıyla takım bu inanış içine girdi. Zaten Aybaba'nın göreve talip olmasının nedeni de bu ruhu geri getirmek içindi. Yarının takımlarını kurmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu sezon meyvelerini verecek'' dedi.

  Taraftarların bilet fiyatlarına tepkisi
  Ligde Sanica Boru Elazığspor ile yapılan maçta taraftarların kapalı tribün bilet fiyatlarına tepki göstermesinin hatırlatılması üzerine Levent Erdoğan, şöyle konuştu:

  ''Bilet fiyatlarının yüksek olmasından şikayet var. Taraftarlarımız bu şikayette haklı olabilirler. Onlara uygun fiyatta maç izleme fırsatı vermeyi arzuluyoruz. Bu arzumuzu kaybetmiş değiliz. Ancak ekonomik anlamda kritik dönemden geçiyoruz. Taraftarlarımızın ve dernek üyelerimizin başkanımıza başvuruları var. Kulübe maddi olarak destek konusunda talepleri var. Fiyatlar yüksek gözükebilir. Ancak geçen sezondan çok farklı değil. Abartılı rakamlar değil. Tabii ki taraftarlara da saygı duyuyorum. Herkesin bütçesine göre fedakarlık yapması lazım. Yönetimimiz bu durumu yeniden gözden geçirir. Taraftarlarımızın ekonomik gerçeklerine fiyatları çekecektir.''

  Taraftarların stada gelerek takımlarına destek vermesini arzuladıklarını vurgulayan Erdoğan, ''Taraftarlarımız dünyanın en önemli gruplarından biri. Onların kırılmasını ve üzülmesini istemeyiz. Maçları canlı olarak izleyip, takımın coşkusunu arttırmalarını istiyoruz. İçinde bulunduğumuz durumu taraftarlarımız da biliyor. Böyle durumda taraftarlarımız ve biz biraz fedakarlık yapacağız'' dedi.
  Yükleniyor