Web Sürümüne Geç

  Kimse onu istemiyor!

  Kimse onu istemiyor!
  21 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 00:15

  Ciddi bir talibi çıkmayan Q7'ye arkadaşları bile karşı. Aybaba, "Dönüşü problem çıkarır O yüzden Q7'ye yer açamam" dedi

  Geleceği yılan hikayesine dönen Quaresma, daha uzun süre Beşiktaş'ın başını ağrıtacak gibi görünüyor...
  Keza, futbol komitesi ile Portekizli'nin yaptığı son görüşmeden de sonuç çıkmadı. Ücretinde indirim yapmasını bekleyen yönetimi bir kez daha reddeden tecrübeli futbolcu konusundaki en yıkıcı yorum ise görüşmenin detayları aktarılan teknik direktör Samet Aybaba'dan geldi. Futbol komitesine, indirimi kabul etmesi halinde bile Quaresma'yı takıma alamayacağını ileten tecrübeli hocanın, "Birçok oyuncu onunla aynı takımda oynamak istemiyor. O nedenle dönüşü problem çıkarır ve buna izin veremem" şeklindeki ifadesi olaya yeni bir boyut kazandırdı.

  DEVRE ARASINDA SPORTİNG LİZBON'A GİDEBİLİR!
  Rusya ve Abu Dabi'den (El Cezire) gelen tekliflere sıcak bakmayan, beklentileri ölçüsünde bir kulüpten de teklif alamayan Portekizli futbolcunun arkadaşları tarafından da istenmediği ortaya çıktı. Aybaba-futbol komitesi görüşmesinin ardından bir kez daha bilgilendirilen Quaresma'nın duruma çok içerlediği ve kendisine yeni bir yol çizmek için yönetimden süre istediği öğrenildi. Bu gelişme sonrası alel acele menajeri Jorge Mendes'in Türkiye temsilcisi Ahmet Bulut ile temasa geçtiği öğrenilen Q7'nin, "Benim için en hayırlısı Beşiktaş defterini kapatmak. Bu konuda elinizden geleni yapın" ifadesini kullandığı ileri sürüldü. Bir süre önce Sporting Lizbon ile flört ettiği bilinen yıldız oyuncunun, ara transferde ülkesine dönebileceği vurgulandı.

  ASLINDA HAYALLERİ BAŞKAYDI
  Kadroya girme şansı iyice azalan Q7'nin Portekiz'den olumlu düşünceler ile döndüğü ve aslında Beşiktaş'ta kalmak istediği ileri sürüldü... Kız arkadaşı ile çocuğunu da bu nedenle yanında getirdiği ve İstanbul'da yaşama düşüncesini futbol komitesine aktarmasına rağmen teknik direktör Samet Aybaba'nın karşı duruşu nedeniyle mutabakatın gerçekleşmediği iddia edildi.

  Etiketler Ricardo Quaresma
  Yükleniyor