Web Sürümüne Geç

  Fernandes için söz Aybaba'da

  Fernandes için söz Aybaba'da
  22 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:49

  Haftayı idmansız geçiren Portekizli yıldız, maça ilk 11'de başlamayacak. Yedek soyunacak başarılı oyuncunun bölgesinde Olcay Şahan görev alacak

  Beşiktaş'ın yakaladığı çıkışta en büyük pay sahiplerinden biri olan Manuel Fernandes, Gaziantep'e götürülmesine rağmen büyük ihtimalle yedek soyunacak... Sanica Boru Elazığspor sınavında darbe aldığı sol ayak bileğinde şişlik oluşan ve haftayı idmansız geçiren tecrübeli oyuncunun sonradan oyuna girip girmeyeceğine ise teknik direktör Samet Aybaba karar verecek. Kulüp doktoru İsmail Başöz'ün "Durumu iyiye gidiyor" ifadesine rağmen Portekizli yıldızını riske etmeye sıcak bakmayan başarılı hocanın, bu haftalık dinlendirme taraftarı olduğu belirtildi.

  KISA SÜRELİĞİNE KULLANABİLİR...
  Aybaba'nın, son görüşmede oynamak istediğini dile getiren Fernandes'in bölgesini Olcay Şahan'a emanet etmesi bekleniyor. Son idmanlarda bunun sinyalini veren tecrübeli teknik patronun, saha içinde ciddi bir sorun yaşanması halinde Fernandes'i kısa süreliğine kullanabileceği de sızan bilgiler arasında. Bu arada ligin en çok koşan takımı olduklarını belirten Aybaba, "İstekli ve gayretliyiz. Futbol adına iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Her maç bizim için önemli. Gaziantep zor bir deplasman. Tek hedefimiz kazanmak" diye konuştu.

  Etiketler Manuel Fernandes
  Yükleniyor