Web Sürümüne Geç

  Bu takıma güveniyorum

  Bu takıma güveniyorum
  24 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 00:07

  "Böyle kazalar hep olur. Yeni ve genç bir takımız. Özellikle ilk yarıdaki futboldan memnunum. Sadece bazı oyuncular kendilerini gerçek Beşiktaşlı gibi görmüyor, hissetmiyor"

  G.Antep yenilgisi sonrası soyunma odasındaki hüzün uçakta yerini tartışmalara bıraktı. Teknik direktör Samet Aybaba, yardımcılarıyla maçın analizini yaptı. Olcay'ın 66 metre katedip 23.22 saniyede ve 7 pasta attığı golü, "müthiş bir organizasyon" diye öven Aybaba, Sosa'nın golünde ise takımın uyuduğunu belirtiyor. Sosa'nın uzun mesafeli koşu sırasında Uğur Boral veya Veli tarafından kontrol altında tutulması gerektiğini belirten tecrübeli hoca idmanlarda bu poziyonları çok çalıştıklarını da ifade etti.

  ŞANS GOLÜNE TAKMAYIN
  Yardımcılarına, "Ben bu takıma kefilim. Özellikle ilk yarıda çok iyi oynadık. İkinci golü atsak zaten iş bitecekti" diyen Aybaba, Orhan Gülle'nin golü için ise "Şansızlık" ifadesini kullandı. Aybaba, oyuncularla yaptığı kısa konuşmada, "Orhan iyi bir şut çıkardı, kalecinin uzanamayacağı köşeye gitti. Bu tip goller olabilir. Bu bir kazadır. Ancak şut mesafesine giren rakip oyuncuyu rahat bıkakmamamız gerekiyor. Orhan'ın golünde de bir rehavet sezdim. Futbol rehavete prim tanımaz. Sizlere güveniyorum, bu kaybı telafi edeceğiz" ifadesini kullandı.

  Etiketler Samet Aybaba
  Yükleniyor