Web Sürümüne Geç

  Aybaba'nın arkasındayız

  Aybaba'nın arkasındayız
  26 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:57

  "Bir mağlubiyet bizi hedeften saptırmaz. Böyle şeyler her takımın başına gelebilir. Gereken ders çıkarılır"

  GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR
  Yönetici Ahmet Kavalcı, Gaziantep yenilgisinin teknik direktör Samet Aybaba'ya duydukları güveni sarsmadığını söyledi. Her takımın inişler, çıkışlar yaşayabileceğinin altını çizen Kavalcı, "Bir yenilgi bizi hedefimizden uzaklaştırmaz. İstenmeyen bir sonuca takılıp, kalamayız. Gereken dersi çıkarır, yolumuza devam ederiz. Taraftarımız rahat olsun. Hocamız gece gündüz Beşiktaş'ın başarısı için çalışıyor" diye konuştu.

  GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR
  Gaziantep deplasmanında bir şanssızlık yaşadıklarını ifade eden Kavalcı, Radyospor'a yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü: "İlk yarı çok iyi oynadık. Önemli fırsatlar da bulduk ama değerlendiremedik. Uzatmalarda yediğimiz bir golle de kaybettik. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Artık ileriye bakıp, benzeri sıkıntıları yaşamamak için önlem almalıyız. Oyuncularımıza da hocamıza da güveniyoruz. Beşiktaş'ı güzel günler bekliyor."

  ESCUDE DAHA FAZLA OYNAR
  Yönetici Ahmet Kavalcı, yeni transfer Escude'nin gelecekte ligde daha fazla şans bulacağına inandığını ifade etti. Bu durumdan teknik direktör Samet Aybaba'nın Fransız oyuncuyu düşünmediği gibi bir sonuç çıkarılmaması gerektiğini vurgulayan Kavalcı, "Kadromuz geniş. Doğru zamanda her futbolcu oynar" dedi.

  Etiketler Ahmet Kavalcı
  Yükleniyor