Web Sürümüne Geç

  Yap bi babalık

  Yap bi babalık
  26 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:55

  Yönetime "Desteğe hazırım" mesajı gönderen Adalı'nın, krizi çözmeye hazırlandığı öğrenildi. Portekizli yıldızın, kısa süre içinde Aybaba ve Orman ile bir araya geleceği ifade edildi

  Siyah-beyazlı kulübün eski asbaşkanı Serdal Adalı, kanayan yara haline gelen Quaresma krizinin tatlıya bağlanması için devreye girmeye hazırlanıyor... "Yattığı yerden para kazanıyor" eleştirilerine hedef olan Portekizli yıldızın aslında durumdan rahatsız olduğu ve çözüm için 'manevi babası' Serdal Adalı'dan yardım istediği belirtildi. Bu talebe kayıtsız kalmayan Adalı'nın, hemen çalışmalara başladığı belirtildi.

  EN İYİ BEN ANLARIM
  Türkiye Jokey Kulübü Başkanı seçildiği gün Q7 konusunda, "Onu bir kenara iterseniz kaybedersiniz. Kendini futbola verebilmesi için kafasının rahat olması lazım. Quaresma'nın dilinden en iyi ben anlarım" açıklamasını yapan Adalı, yönetime de "Gerek bu konuda gerekse başka konularda yardıma koşarım. Beşiktaş'a hizmet etmek için yönetimde olmam şart değil" mesajı yollamıştı.

  EKONOMİK DESTEK VEREBİLİR...
  Ne var ki talep yönetimden değil, bir anlamda 'istenmeyen adam' ilan edilen Quaresma'dan geldi. Kendisinden arabulucuk ve affı için yardım isteyen Portekizli için vakit kaybetmeden kolları sıvayan Adalı'nın, kısa süre içinde başkan Fikret Orman, teknik direktör Samet Aybaba ve Quaresma'yı bir araya getirip, krize nokta koymaya çalışacağı öğrenildi. Q7'nin yeniden siyah-beyazlı formayı giymesini gönülden isteyen eski asbaşkanın, sorunu bitirmek için mali yardımda da bulunabileceği bildirildi.

  Etiketler Serdal Adalı, Quaresma
  Yükleniyor