Web Sürümüne Geç

  Nene'yi Ocak'ta alacağız

  Nene'yi Ocak'ta alacağız
  27 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 23:34

  Aybaba, devre arasında bitirecekleri golcüyü müjdeledi.

  Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, taraftarlara devre arasında yeni bir golcü alınacağının müjdesini verdi. Sezon başından bu yana özellikle gol yollarında sıkıntı yaşanmasının ardından yönetimden yeni bir forvet talebinde bulunan Aybaba, bu konuda önceliğin Nene'ye verilmesini istedi. Haber1903' e konuşan Aybaba, "Nene transferi, ara transferde tekrar gündemimizde olacak.
  Bu oyuncuyu renklerimize katmayı çok istiyoruz, ne gerekirse yapacağız" ifadesini kullandı.

  Oyuncularımla polemiğe girmem
  Teknik patron Samet Aybaba, takımdaki hiçbir oyuncu ile münakaşa etmeyeceğini belirterek şu açıklamayı yaptı: "G.Antep maçı sonrası soyunma odasında 'Canınız sağ olsun arkadaşlar, olur böyle maçlar' dedim. Sivok'un bana cevap verdiği söylendi; ben ise onun yüzünü bile görmedim.
  Manuel Fernandes'in antrenmanda küfür ettiği iddia edildi, Beşiktaş antrenmanında kim kime küfür edebilir? Batuhan Karadeniz'i istemediğim bile söylendi, eğer istemeseydim şu an takımda olmazdı."

  Tesislere gelmeleri bile şans!
  Siyah-beyazlı ekibin hocası Aybaba, genç futbolcular için Beşiktaş formasını giymenin bir şans olduğunu söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Bugün forma şansı verdiğim gençler için oynadıkları her antrenman, karşılaşma onlar için şanstır. Her şansı iyi değerlendirmeleri lazım. Onların tesislere geldikleri her gün şans, herkes bu şansı iyi değerlendirmeli" dedi.

  Yükleniyor