Web Sürümüne Geç

  Herkes haddini bilecek

  Herkes haddini bilecek
  30 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:44

  Beşiktaş'ın 3-6 ay içinde düzlüğe çıkacağına söz vermedim. Bu iyi niyetli düşünceye ancak 'Amin' denir. Kimse Beşiktaş'ın önüne çıkamaz!

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün yapılan Divan Kurulu toplantısında çarpıcı ifadeler kullandı. Beşiktaş'ı 3-6 aylık süre zamanında düzlüğe çıkaracağının sözünü vermediğini belirten başkan Orman, "Bizim aldığımız kültürde, iyi niyetli laflardan sonra 'Amin' denir. Buna da 'Amin' denebilir" diye konuştu. Hiç kimsenin Beşiktaş'tan büyük olmadığının altını ısrarla çizen Fikret Orman, "Herkes haddini bilecek. Kimse, Beşiktaş'ın önüne çıkamaz. Hocama edilmiş bir laf, bana edilmiştir. Hocama ve oyuncularıma laf ettirmem. Eleştiri olacaksa bunun muhatabı benim" dedi.

  ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK
  Başkan Orman şöyle devam etti: "Göreve gelirken birçok kişi, üç ayda kaçacağımızı söyledi. Ama bizler cesur insanlarız, kaçmayız. Zaten cesur olmasaydım, burada olmazdım. Ne benim, ne de arkadaşlarımın elinde sihirli değnek yok. Cansiperhane mücadele veriyoruz." Fikret Orman, eski başkan Yıldırım Demirören için de, "Yine başkan olsa ve sansasyonel transferler yapsa 'Büyük başkan'olurdu. Böyle bir alışkanlık var. Beşiktaş'ın menfaatleri için kavga ederim" diye konuştu.

  Q7 NE ZAMAN PARLADI Kİ?
  Fikret Orman, Quaresma konusunda da ilginç bir tespitte bulundu. Portekizli oyuncuyla ilgili konunun Samet Aybaba'yla değil, yönetimle ilgili olduğunu belirten Orman şunları söyledi: "Chelsea, Barcelona, İnter ve 2 senedir de bizde oynarken parlamadı da 15 günde mi parlayacak! Kaybetme taraftarı değiliz. Bizler de büyük transferler istiyoruz, Amin!"


  Yükleniyor