Web Sürümüne Geç

Favori Gökhan

Favori Gökhan
Cumartesi 05.01.2013

Beşiktaş, savunmanın soluna düşündüğü transferi netleştirdi

Bugüne kadar yerli-yabancı birçok oyuncu üzerinde duran siyah-beyazlılar, İBB'li Gökhan Süzen ile Kayseri Erciyes'ten Emre Öztürk'ten birini transfer edecek. Bu isimlerden ilk sıra Gökhan Süzen'in. Teknik direktör Aybaba'nın, "Onu alırsak çok rahatlarız, Gökhan'ı üç farklı bölgede de kullanabilirim" talebi üzerine düğmeye basan yönetim, İBB'li yetkililer ile temasa geçerek Gökhan'ı resmen istedi.

BİR-İKİ GÜNE BİTER
Siyah-beyazlılar, İBB'ye 400 bin euro önerdi. İBB ise 700 bin euro isteyince görüşmeler tıkandı. Beşiktaş son görüşmede teklifi 500 bin euro'ya çıkarırken, İBB yönetimi bu kez de rakamı 1 milyon euro'ya yükseltti. Aybaba dün konu ile ilgili, "Gökhan ve Emre için görüşmelerimiz sürüyor. İki futbolcudan birisini bir-iki gün içerisinde renklerimize katacağız" diyerek sona yaklaşıldığını vurguladı.

GURUR DUYARIM
Gökhan Süzen transferinde pürüz çıkması durumunda ise rota Kayseri Erciyesspor'un genç yıldızı Emre Öztürk'e çevirilecek. Emre, haber1903'e yaptığı açıklamada, "Ben kulübümün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğim. Beşiktaş gibi büyük bir camianın beni istemesi gurur verici. Beşiktaş tribünlerinin önünde futbol oynamak benim için harika bir duygu olacak" diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN