Gökhan Süzen, Beşiktaş'ta

Gökhan Süzen, Beşiktaş'ta
Cumartesi 05.01.2013 20:04

Beşiktaş, bir süredir renklerine katmak için uğraştığı Gökhan Süzen'de transfer düğümünü çözdü.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Çağatay Kalkancı, sol kanat oyuncusu için bu akşam itibarıyla Beşiktaş Kulübü ile anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, ''Gökhan Süzen'in transferi konusunda başkan Fikret Orman ile anlaştık ve 'hayırlı olsun' dedik. Pazartesi günü işlemleri halledeceğiz. Ondan sonra da Gökhan Süzen Beşiktaş forması giyecek gibi gözüküyor. Tabii Beşiktaş ile oyuncu nasıl anlaştı, ne yaptı? Bu konuyu bilmiyorum'' diye konuştu.

Beşiktaş'a 4.5 yıllık sözleşmeye imza atacak Gökhan Süzen'in transferi karşılığında siyah-beyazlı kulüpten 1.1 milyon avro alacaklarını kaydeden Kalkancı, ''Gökhan için Beşiktaş'tan 1 milyon 100 bin avro bonservis bedeli alacağız. Bunun haricinde takas veya kiralık oyuncu seçeneği yok'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, sezon başında da Gökhan Süzen'i almak için girişimlerde bulunmuş, ancak kadrosunda yer alan Emre Özkan'ın bu oyuncuya karşılık İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a gitmeyi kabul etmemesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti.

BEŞİKTAŞ BORSAYA BİLDİRDİ

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderdiği ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, ''Futbolcu Gökhan Süzen'in transferi için İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulubü ile görüşmelere başlanmıştır'' ifadesi kullanıldı.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN