Web Sürümüne Geç

Ve Gökhan Beşiktaş'ta!

Ve Gökhan Beşiktaş'ta!
Pazar 06.01.2013
Ve Beşiktaş Gökhan Süzen'i renklerine bağladı... Siyahbeyazlı takım, bir süredir görüşme halinde olduğu İstanbul BB'li Gökhan Süzen'le 4.5 yıllık anlaşma sağladı. Sezon başında da Beşiktaş'ın gündemine gelen ancak transferi gerçekleşmeyen 26 yaşındaki oyuncu ile 1 milyon 100 bin euro karşılığında el sıkışıldı. Sol bekte oynayan ve kanatta da görev yapabilen Gökhan Süzen, kariyeri boyunca formasını giydiği İstanbul BB'de 126 maça çıkarken 6 gol attı. Gökhan transferini dün akşam borsaya bildiren Beşiktaş'ın yarın imza töreni düzenleyeceği dile getirildi.

AYBABA İÇİN "FEDA"
Gökhan'ı almak için fedekarlıklar yaptıklarını ifade eden Aybaba, "Onu istediğimi ilk gün söyledim. Yönetime teşekkür ederim" dedi. Beşiktaş'a geldiği günden bu yana kendisine 700 tane futbolcu önerdiklerini söyleyen Aybaba şöyle devam etti: "Sol bek transferinden sonra, hücum hattına takviye yapmayı istiyoruz. Bunlar gerçekleştikten sonra da sistemimizi değiştirmeyeceğim. İlk yarıda oynadığımız sistem, ikinci yarıda da devam edecek. Aybaba, Seba için de, "Onu bir maça davet ettim, geleceğini söyledi, çok mutlu oldum" dedi.

HAYIRLI OLSUN!
İstanbul BB Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Gökhan'ın Beşiktaş'a çok yararlı olacağına inandığını kaydederek şöyle konuştu: "Gökhan, Beşiktaş'a çok yakışır. Bu iş 6 aydır gündemdeydi. Çok karakterli ve profesyonel bir futbolcu. Bu süreçten hiç etkilenmedi. Sahada her zaman elinden gelenin en iyisini yaptı. Beşiktaş'a hayırlı
olsun."


Fatih DOĞAN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN