Beşiktaş golcüyü buldu

Beşiktaş golcüyü buldu
Pazartesi 07.01.2013

Sivasspor'un hocası Rıza Çalımbay'ın önerisiyle gündeme gelen Kamil Grosicki için Aybaba da "Olur" dedi. Sivasspor yönetimi ile yapılan ilk görüşmeler olumlu. Grosicki de gelmeyi çok istiyor. Beşiktaş bu hafta içinde imzayı attıracak

Ara transferde Gökhan Süzen ile sol bekteki sorunu çözen Beşiktaş, forvette de işi bitiriyor. Sivaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın önerisiyle gündeme gelen Kamil Grosicki'nin de imzaya yakın olduğu belirtildi. Sivasspor yönetimi ile görüşen Tamer Kıran'ın, "Anlaşmamak için bir sorun yok" sözü üzerine detaylar konuşulmaya başlandı. Samet Aybaba, "Türkiye'yi, Beşiktaş'ı biliyor. Şartlar uyarsa onu takımda görmek isterim" sözüyle pazarlığa başlayan Kıran önemli mesafe aldı.

KAPIYI 1.5 MİLYONDAN AÇTI
Sivasspor'un, 24 yaşındaki oyuncu için 1 milyon euro bonservis talep etmesini Beşiktaş olumlu karşıladı. Polonyalı futbolcuya da yıllık 1 milyon euro'dan 4 yıllık sözleşme önerildi. Grosicki'nin kapıyı 1.5 milyon euro'dan açtığı, çetin pazarlıklar sonunda 1 milyon 200 bin euro'ya kadar indiği öğrenildi. Grosicki'nin peşinatın fazla tutulması halinde "Evet" diyeceği konuşuluyor. Siyah-beyazlı ekibin bir hafta içinde Grosicki'ye imza attırması bekleniyor. Grosicki bu yıl 19 maçta 3 gol kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN