Web Sürümüne Geç

Kara Kartal kötü başladı

Kara Kartal kötü başladı
Pazartesi 07.01.2013

İkinci yarıya Antalya'da hazırlanan Beşiktaş, yedek kadroyla çıktığı Tuttur Cup'ta Wolfsburg'a direnemedi

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş, ilk hazırlık maçında tat vermedi. Tuttur Cup'ta Wolfsburg karşısına yedeklerle çıkan siyah-beyazlılar, Alman ekibi karşısında etkisiz bir futbol sergileyerek 2-0 yenildi. Mardan Stadı'nda oynanan maça; Muhammed, Batuhan, Erkan, Hasan gibi isimlerle çıkan Beşiktaş, 18'inci dakikasında Olic'in golüne engel olamadı. İlk yarıdaki tutuk ve isteksiz oyun sonrası Samet Aybaba; ikinci yarıda Oğuzhan, Uğur, Necip ve Holosko gibi asları sahaya sürmesine rağmen takımının yenilgisini önleyemedi. Fagner de 67'de skoru belirledi.

İSTEDİĞİMİZ KIYMETE BİNİYOR
Samet Aybaba, maçta forma verdiği gençlerin kendilerini geliştirmeleri gerektiğini belirterek, "Ara transferde kime talip olsak kıymete biniyor. Kadromuzu bozmayacak tipler arıyoruz. Kimse iyi oyuncusunu vermek istemiyor" dedi.

SİNAN İMZAYI ATMADAN OYNADI
Beşiktaş'ın ara transferde Ankaragücü takımından renklerine bağladığı ve henüz resmi sözleşme imzalamadığı Sinan Kurumuş da siyah- beyaz çubuklu formayı ilk kez maçta giydi. Sinan 67'de Batuhan'ın yerine oyuna dahil oldu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN