Web Sürümüne Geç

Jimmy Briand atağı

Jimmy Briand atağı
Cuma 11.01.2013

L'Equipe gazetesi, forvet arayışlarını süreden Beşiktaş'ın; Lyon'da bekleneni veremeyen 27 yaşındaki siyahi golcüyü istediğini yazdı

Kadrosunu bir forvet alarak güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Nene'nin alternatiflerini de hazırda tutuyor. L'Equipe Gazetesi, Beşiktaş'ın Lyon'da bekleneni veremeyen Jimmy Briand için en ciddi adaylardan birisi olduğunu yazdı. Geçirdiği sakatlık nedeniyle 2 aya yakın bir süredir sahalardan uzak kalan Fransız golcü, siyah-beyazlıların radarına girdi. Haberde; 2010 sezonundan bu yana Lyon'da görev yapan Fransız yıldızın yolunun, kiralık olarak Beşiktaş'ı düşünebileceğini belirtti. Lyon Başkanı Aulas, iyi teklif gelmesi halinde oyuncuyu gönderilebileceklerini söyledi. Bu sezon Gomis, Lisandro Lopez ve Lacazette ile amansız bir forma yarışına giren 27 yaşındaki oyuncu, sakatlık öncesi 10 maçta 1 gol kaydetmişti.

OLİVERA, FİORENTİNA'YI ZORLUYOR
Bu arada Tutto Sport, Fiorentina'nın Pescara ile anlaşmasına rağmen Olivera'nın; Beşiktaş'tan aldığı teklifi, zirveye oynayan bir takımda forma giymek için reddettiğini açıkladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN