Web Sürümüne Geç

Hugo Viana operasyonu

Hugo Viana operasyonu
Cumartesi 12.01.2013

Beşiktaş, Braga'nın Portekizli yıldızı için yeniden düğmeye bastı. 29 yaşındaki oyuncu için 1.5 milyon euro bonservis bedeli gözden çıkarıldı

Ara transfer döneminde kadrosunu kaliteli yabancı bir oyuncuyla takviye etmek isteyen Beşiktaş yönetimi, arayışlarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılar, Nene'nin ülkesinde oynamayı tercih etmesinin ardından rotasını değiştirdi. Beşiktaş, sezon başında da gündeme gelen Hugo Viana için girişimlerini sıklaştırdı. Portekizli oyuncuyu, orta sahadan hücuma yönelik oynama özelliği olduğu için tercihler arasında ilk sıraya çıkartan siyah-beyazlılarda bu transferi, Tamer Kıran bitirecek. Daha önce menajer Mendes'den defalarca Braga'lı oyuncuyu isteyen Beşiktaş, Portekizli yıldıza imza attırmaya bu kez çok yaklaştı. Beşiktaş'a gelmeyi kabul eden ve bu yüzden Braga'nın sözleşme yenileme teklifine 'hayır' diyen Viana'yla gelecek sezon için anlaşmaya vardı.

KIRAN, BONSERVİSİNİ ALMAYI GİDİYOR
Fakat Portekizli oyuncunun bonservisini şimdi alarak ikinci yarıda onu oynatmak isteyen Beşiktaş yönetimi sürpriz bir hamle yaparak Mendes'den Braga ile görüşme ayarlamasını istedi. Gelecek hafta Portekiz'e gitmesi beklenen Tamer Kıran'ın, Hugo Viana'nın bonservisini alarak dönmesi bekleniyor. Oyuncu için Beşiktaş'ın gözden çıkardığı rakam ise 1.5 milyon euro.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN