Nene Katar'da

Nene Katar'da
Cumartesi 12.01.2013

Beşiktaş'ın peşinde koştuğu Brezilyalı forvet Katar'ın Al Gharaffa takımına yıllığı 4.9 milyon euro'dan 2 yıllık imza attı

Siyah-beyazlıların ısrarla renklerine bağlamak istediği Nene, Beşiktaş'ın teklifini yeterli bulmadı. Dün sabah saatlerinde Beşiktaş kulübüne geri dönüş yapan Nene'nin, "Bana yapmış olduğunuz teklif cazip değil" dediği öğrenildi. Brezilyalı yıldız, Beşiktaş'tan 3.5 milyon euro yıllık ücret ve 1.5 milyon euro da imza parası isterken; Beşiktaş 2.5 milyon euro teklif etmişti.

1 MİLYON EURO İMZA PARASI
BU gelişmelerden sonra Nene, Katar takımı Al Gharaffa ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Sambacının Gharafa'dan senede 4.9 milyon euro alacağı duyuruldu. Nene'ye ayrıca 1 milyon euro imza parası ödeneceği vurgulandı. Beşiktaş'ın teklifini geri çeviren Nene'nin ülkesinin takımlarından Santos ile anlaşması bekleniyordu.

KONU KAPANDI
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Ahmet Kavalcı, Nene konusunda, "Kendisi ile yaptığımız görüşmede 3.5 milyon euro'nun altına inmedi. Biz de takımdaki dengeleri bozmamak adına 2.5 milyon euro'nun üzerine çıkmadık. Nene transferi bizim için kapanmıştır" dedi.

Etiketler Beşiktaş, Futbol, Nene
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN