Hazırlık maçlarını iyi ki kazanamadık

Hazırlık maçlarını iyi ki kazanamadık
Pazar 13.01.2013

İstanbul'a dönmeden önce yakın arkadaşı Arif Çelik'in Antalya'da verdiği yemeğe katılan Orman: Kötü ya da ortalama sonuçlar 'çeki düzen' açısından işe yarıyor. O nedenle mutluyum, ayaklar yere basmalı"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2'nci yarı öncesi takıma ve camiaya önemli mesajlar verdi. İstanbul'a dönmeden önce kongre üyesi ve yakın arkadaşı Arif Çelik'in verdiği yemeğe katılan Orman, hazırlık maçlarında yaşanan galibiyet özlemine sevindiğini söyledi. Yöneticiler Yalçın Kaya ve Metin Albayrak'ın yanı sıra dostları Sedat Peker (Antalyaspor'un eski başkanı) ve Ercan Saatçi'nin de katıldığı yemekte FOTOMAÇ'a konuşan Orman, "Hazırlık maçlarını kazanmak takımı havaya sokabiliyor. Böyle birşey yaşanmasını istemezdim" dedi.

11-12 MİLYON EURO YÜK BİNECEKTİ

İyi görülmeyen sonuçların çeki düzen açısından yararlı olduğunu belirten Orman, "Lig başladığında savaşan bir Beşiktaş bekliyorum. Ahmet Kavalcı 24 saat takım ile ilgileniyor. Kolej takımı olma yolunda adımlar atan bir Beşiktaş görüyorum. Gidişattan memnunum" yorumunu yaptı. Başkan, Nene konusunda ise "Onu çok istedik. Gelmeyi de kabul etti. Ama istediğimiz rakama inmedi. Dengeleri bozamayız. 3 yıl için 11-12 milyon euro gibi bir yük binecekti. Takıma ve şartlara uygun başka isimler gündemde. Yabancı ısrarımız da yok" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN