Torres için gitmem!

Torres için gitmem!
Çarşamba 16.01.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, dün Bursa'da yaptığı bir yorum kafaları karıştırdı. Başkan Orman, "Chelsea'de forma giyen Fernando Torres'in transferi için İngiltere'ye gidecek misiniz?'' sorusuna, "Beşiktaş'ta transferi başkan yapmaz. Orada yetkili, etkili düzgün arkadaşlarımız var. Ben sadece işin finalinde belki orada olurum. Bana ihtiyaç olursa orada olurum. Benim bir yere gittiğim yok'' cevabını verdi.

Nene'nin ilgilendiklerini bir oyuncu olduğunu ama Katar'dan çok yüksek bir teklif geldiği için orayı tercih ettiğini ifade eden Başkan Orman şöyle devam etti: "Benim önüme geldiği zaman bizim bir tavanımız var o tavanda ücretler verebiliriz dedim. Allah yolunu açık etsin dedik o da gitti. Dünyadaki en kolay şey transfer yapmak. Çünkü transfer yaparken bir imza atıyorsunuz, en zoru onu ödeyebilmek."

OLMUŞA ÇARE BULUNMAZ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursaspor camiası ile yaşanan sıkıntıların en kısa sürede çözüme kavuşması gerektiğinin altını çizdi. Orman, "Olmuşa çare yok ama olacağa çare olabiliriz. Biz o yüzden adım atmaya çalışıyoruz. İnsanlar hapse girmesin, kafası gözü yarılmasın. Bunlara çare olmak, hepimizin elinde" dedi. Bursa'ya barış için gittiğini ifade eden Orman, "Artık polemik yaşansın istemiyoruz, bizim niyetimiz iyi, herkes bunu böyle bilsin" diye konuştu.

MUHATABIM BAŞKANDIR
Bursa Emniyet Müdürü'nü ziyaret eden Fikret Orman, Bursalı taraftarlarla görüşüp görüşmeyeceğine ilişkin soruya şu şanıtı verdi: "Ben camia başkanıyım. Ancak kendi seviyemdeki kişileri muhatap alırım."

MANUEL'İ BIRAKMAYIZ
Başkan Orman, Fernandes'i göndermeyeceklerini söyledi. Başkan, "Fernandes dahil birçok oyuncumuza talep var. Portekizli oyuncumuz ile sözleşmemiz var. Ayrılmak istemiyoruz, uzatmak istiyoruz" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN