Ameliyat olmalıyım

Ameliyat olmalıyım
Perşembe 17.01.2013

Toraman: Yırtık oluşmuş ve menisküs olmuşum Operasyon gerekiyor ancak şimdi zamanı değil

Kaptan İbrahim Toraman, 'feda' sezonunda 'fedakarlık' yapmayı sürdürüyor. haber1903'e yaptığı açıklamada, zorlu dönemde takımı yalnız bırakmak istemediğini belirten Toraman, "Darbeye bağlı yırtık oluşmuş ve menisküs olmuşum. Ameliyat gerekiyor. Bu zorlu dönemde takımımı yalnız bırakmak istemiyorum. Gittiği yere kadar gitsin. Ağrılarım dayanamayacak duruma gelirse ameliyat olurum" diye konuştu.

KEMİK EZİLMESİ DAHA ÖNEMLİ
Kulüp doktoru İsmail Başöz, Toraman'ın MR tetkikinde menisküs yırtığına rastladıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Menisküsün yeri ve büyüklüğü bakımından şu anda acil ameliyat gerektiren bir yırtık görmüyoruz. Takip edip göreceğiz. O darbe ile yaşadığı kemik eziği de var. Şu an için ön planda olan kemik ezilmesinin durumu. Zor tedaviler ama elimizden geleni yapıyoruz."

SAKATLARDA SON DURUM:
Fernandes: Diz ağrısı nedeniyle yeteri kadar çalışamadı. Yaklaşık 6 hafta sahalardan uzak kaldığı için açık kapatmaya çalışıyor.Kuvvetlendirme antrenmanlarına devam ediyor.

Ersan Gülüm:
3. ve 4. bel omurgalarının arasında fıtık var. Tedaviye rağmen ağrılarını durmadığı için direkt fıtık bölgesine yapılacak enjeksiyon tedavisine geçildi.

Veli Kavlak: Çok nadir görülen bir kas yaralanması yaşadı. Bu sakatlığın açılımı; kalçanın dönme hareketlerine yardım eden bir kasın zedelenmesi. İlerleme var ancak hafta sonunda oynaması çok zor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN