Web Sürümüne Geç

Yeni Kartallar imzayı attı

Yeni Kartallar imzayı attı
Cumartesi 19.01.2013
Beşiktaş'ın devre arası kadrosuna kattığı Gökhan Süzen ve Sinan Kurumuş, Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen törenle resmen Kartal oldu. Kulübü futbol idari direktörü Semih Usta'nın temsil ettiği törene futbol komitesi başkanı Tamer Kıran da katıldı ancak Kıran basın mensuplarının yanında oturdu. Semih Usta, "Takıma faydalı olacağına inandığımız 2 değerli kardeşimizi Beşiktaş'a kazandırmanın
mutluluğu içindeyiz" dedi.

HAYALLERİM GERÇEKLEŞTİ
GökhanSüzen, bir hayalinin gerçekleştiğini söyledi. Her oyuncunun büyük bir takımın formasını giymeyi hayal ettiğini dile getiren Gökhan, "Beklentilerin farkındayım. Takım için elimden geleni yapacağım. Eski kulübümde benim için en zor deplasman İnönü Stadı'ydı. Gerçekten başımız ağrırdı. Sanırım gerçekten Beşiktaş'ta oynadığımı taraftarın önüne çıkınca anlayacağım"
diye konuştu.

TAHMİNİMDEN ÇABUK ALIŞTIM
Kartal'ın çiçeği burnunda santrforu Sinan Kurumuş, Beşiktaş'a transferi ile hayallerinin 18 yaşında gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Yeni kulübüne tahmininden çok daha çabuk alıştığını ifade eden Sinan, "Takımda müthiş bir ortam var. Çok çalışırsam hocam bana şans tanıyacaktır. Fırsat bulursam onu mahcup etmem. İlk sezonumda şampiyonluk yaşamak istiyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN