Çare bulmalıyız

Çare bulmalıyız
Pazar 20.01.2013

Uzun bir aradan sonra tempoyu yakalamakve oyuncuları konsantre etmekzor oluyor Şans faktörü de önemli. Sivok'un sırtına çarpan top gol olmasa farklı şeyler konuşurduk

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, İstanbul Büyükşehir Belediye ile 2-2 berabere kaldıkları maçta şanssızlıktan yakındı. Aybaba, elde ettikleri tempoyu lige verilen aradan dolayı devam ettirmenin zor olduğunu belirterek, "Uzun bir ara varsa tempoyu yakalamak ve oyuncuları konsantre etmek zor. 2-1 öne geçtik. Sonrasında şans faktörü ortaya çıktı. Sivok'un sırtına çarpan top gol olmasa farklı şeyler konuşurduk" ifadesini kullandı. Özelliklerinden uzaklaştıklarında sıkıntı yaşadıklarına dikkati çeken Aybaba şöyle devam etti:

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

"Geliştirmemiz gereken konular var. Önümüzdeki maçlara daha dirençli hazırlanıp kazanmaya devam etmek istiyoruz." Kısa, orta ve uzun vadede transfer çalışmaları yaptıklarını da dile getiren siyah-beyazlı çalıştırıcı, Galatasaray ile oynayacakları derbi maçla ilgili de şöyle konuştu: "G.Saray derbisi bu maç kadar önemli. Bugün kazansaydık lider olacaktık. G.Saray maçı da liderlik için fırsat olacak. Derbi maçı zor bir maç. Çalışmaya başlayıp analizlerimizi yapacağız. Gelecek hafta kazanmak için elimizden geleni yapacağız."

KAMPANYA DA YARAMADI
Beşiktaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yaptığı maçta kapalı tribün yine boş kaldı. Ligin ilk yarısından beri bu tribünde yaşanan boşluk ikinci yarıya da taşındı. Beşiktaş yönetim kurulu, devre arasında kombine kart kampanyasıyla taraftarları bu tribüne çekmeye çalıştıysa da ikinci yarının ilk haftasında bu tribünde büyük boşluklar dikkati çekti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN