Web Sürümüne Geç

''Kadro dışı kalan Serhat Çetin'i kaybetmeyiz"

''Kadro dışı kalan Serhat Çetin'i kaybetmeyiz"
Pazartesi 21.01.2013 15:04

Beşiktaş Kulübü Basketbol Komitesi Başkanı Abdullah Sözer, disiplinsiz davranışları nedeniyle başantrenör Erman Kunter tarafından kadro dışı bırakılan Serhat Çetin'i kaybetmek istemediklerini söyledi.

Serhat Çetin'in durumuyla ilgili açıklamada bulunan Sözer, Serhat Çetin'i kaybetmeyeceklerini, ancak disiplinsiz davranışa da izin vermeyeceklerini dile getirdi.

Tecrübeli oyuncunun şu anda kadro dışı olduğunu hatırlatan Abdullah Sözer, ''Serhat'a para cezası da verdik. THY Avrupa Ligi ''Top 16'' turunda deplasmanda Montepaschi Siena ile 25 Ocak Cuma günü yapacağımız maç için 24 Ocak Perşembe günü İtalya'ya gideceğiz. Bu yolculukta antrenörümüzle konuyu görüşürüz'' diye konuştu.

Serhat Çetin'in sevdikleri bir oyuncu olduğunu kaydeden siyah-beyazlı takımın yöneticisi, ''Disiplinin bozulmaması gerekiyordu. Serhat'ın kulübe yıllarca hizmeti var. Ancak disiplinsiz davranışlara da göz yumamayız. Ayrıca Can Akın'dan sonra ikinci kaptanımız. Serhat'ı kaybetmeyiz'' şeklinde konuştu.

Beşiktaş ile geçen sezon şampiyonluk yaşayan ve bu sezon da ortaya koyduğu performansla takımın önemli isimleri arasına giren Serhat Çetin, takımının THY Avrupa Ligi'nde İspanya'nın Barcelona Regal ile yaptığı maç öncesi disiplinsiz davranışları nedeniyle başantrenör Erman Kunter tarafından kadro dışı bırakılmıştı.
Etiketler Siena, Beşiktaş, Barcelona
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN