Web Sürümüne Geç

Liderlik Arena'da anlamlı

Liderlik Arena'da anlamlı
Pazartesi 21.01.2013

"Birçok kez lider olma şansını değerlendiremedik. Hafta sonunda gerçek bir test maç oynayacağız. Arena'dan lider çıkmak şampiyonluğu da getirir"

Beşiktaş bir kez daha G.Saray'ın kaybettiği haftada lider olma şansını tepti. İstanbul BB beraberliği sonrasında hayal kırıklığı yaşadığını oyuncularına söyleyen Samet Aybaba, derbi ateşini de erken yaktı. Tecrübeli hoca, "Birçok defa lider olma şansını teptik. Aldığımız sonuçlar bizlere yakışmıyor. Ancak kaybedilmiş bir şey yok. Sizlere kesinlikle güveniyorum" dedi.

BERABERLİK İSTEDİĞİMİZ SONUÇ DEĞİL

Aybaba, G.Saray ile Arena'da oynanacak mücadelenin şimdi çok daha büyük anlam taşıdığını belirterek şunları söyledi: "Arena'dan lider çıkmak öz güvenimiz, camianın kenetlenmesi için büyük önem taşıyor. Oradan söke söke lider çıkmalıyız. Beraberlik deplasmanda oynayacağımız için 'iyi' görünebilir. Ancak ben 'iyi'yi değil, 'mükemmel'i istiyorum.
Arena'dan lider çıkmalıyız."

TARİHİ BİR DÖNEMİN EŞİĞİNDEYİZ

İkinci yarıya tüm takımların güçlenerek girdiğini belirten Samet Aybaba, Arena'da alınacak galibiyet ve liderlik sonrasında yakalanacak galibiyet serisinin şampiyonluğu getireceğine inandığını da söyledi. Bazı maçlarda büyük talihsizlikler yaşadıklarını, hakem hatalarından puanlar yitirdiklerini de ekleyen Aybaba, "Tarihi bir dönemin eşiğindeyiz. Yürekli insanların başarılı olacağını herkese göstereceğiz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN