Web Sürümüne Geç

Doğru mu Samet

Doğru mu Samet
Salı 22.01.2013
İstanbul BB beraberliği ile liderlik şansını değerlendiremeyen Beşiktaş, G.Saray maçının hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Samet Aybaba basın mensuplarıyla yaptığı sohbette ilginç şeyler söyledi. Aybaba'nın derbi öncesinde çizdiği "karamsar tablo" siyah-beyazlı camiayı umutsuzluğa itti. Aybaba, İstanbul BB maçında bir süre şans verdiği Fernandes'in fizik olarak eksiği olduğunu söyledi. Aybaba "G.Saray maçında oynayacak mı" sorusuna şu cevabı verdi: Hazır değil. Bu haliyle oynaması zor. Ancak maça daha 6 gün var, belli de olmaz.

OĞUZHAN DA DÜŞÜŞTE

Yeni transfer Gökhan Süzen'in formayı kapması için çok çalışması gerektiğini de belirten Aybaba, derbide oynayıp oynamayacağına henüz karar vermediğini de ekledi. Almeida'nın Antalya kampında belinden sakatlandığını ve veriminin düştüğünü de ekleyen Aybaba, Oğuzhan'ın düşen performansı için de şu yorumu yaptı: Bana 'Oğuzhan'ı çıkardığım için pişman mısınız' diye soruldu. Pişman değilim, keşke daha önce çıkarsaydım. Geldiğinden beri en kötü futbolunu oynadı. Performansı yetersiz.

GiDiP RAKiBi, DÖNÜP BiZi KARIŞTIRIYOR
Samet Aybaba basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda Olcay Şahan için de birkaç söz söyledi. Gazetecilerin, "Olcay rakip ceza sahasını karıştırıyor" ifadesinde espriyi de patlattı: Geri dönerken de bizim takımı karıştırıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN