Kartal'ın 1 numarası Ospina

Kartal'ın 1 numarası Ospina
Salı 22.01.2013

Yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen McGregor'un yerine Kolombiyalı gelecek

Beşiktaş'ta transfer gündeminin rotası değiştirildi... Son günlerde yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilere neden olan kaleci McGregor'un yerine 'bir numara' arayışları hız kazandı. Teknik direktör Aybaba, dün basın mensuplarıyla yaptığı sohbette İskoç kaleci McGregor'a yönelik eleştirilerinhatırlatılması üzerine, "Bu oyuncuya İngiliz kulüpleri talip" ifadesini kullandı.

AYBABA: YENİ SEZONDA BAZI ŞEYLER DEĞİŞECEK
Tecrübeli hoca, "Yeni sezonda farklı bir yapılanma olabilir, bazı şeyleri değiştireceğiz" yorumunda bulunurken; sezon başında transferi gündeme gelen Ospina'nın yeniden düşünülüp düşünülmediği yönündeki sorulara ise "Hepimiz istiyoruz" yanıtını vererek Kolombiyalı kaleciye bir kez daha yeşil ışık yaktı. Samet Aybaba, diğer bölgelere takviye ile ilgili ise şu yorumu yaptı: "PTT 1. Lig'den bir futbolcu istiyorsun, maliyeti 3.5 milyon euro'ya geliyor. Bu işler artık çok zor."

VOLKAN ISRARI
Beşiktaş, sezon başında da gündeme gelen Volkan Şen'den vaçgeçmiyor. Teknik direktör Aybaba, sağ kanatta forvette de oynayabilecek bir oyuncu üzerinde duruyor. Aybaba'nın ilk tercihinin hâlâ Volkan Şen olduğu, tecrübeli oyuncu için satın alma değil kiralama yoluna gidileceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN