Web Sürümüne Geç

Almeida 3 hafta yok

Almeida 3 hafta yok
Çarşamba 23.01.2013

Sağ uyluk arka adalesinde ileri derecede kas zorlanması olan Portekizli forvet, uzun bir süre forma giyemeyecek

Beşiktaş'ta Hugo Almeida şoku yaşanıyor. Siyah-beyazlıların Portekizli golcüsü, sakatlığı nedeniyle ligdeki G.Saray derbisinde forma giyemeyecek. Kulüp doktoru İsmail Başöz tarafından yapılan açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının son dakikalarında sağ uyluk arka adalesinde ağrı meydana gelen Almeida'da, dün gerçekleştirilen inceleme ve muayene sonucunda ileri derecede kas zorlanması tespit edildiğini belirtildi.

RİSKE ETMEYECEĞİZ
Kulüp doktoru Başöz, "Oyuncumuz, ilk maçta şiddetli bir ağrı olduğunu söyledi. Yaptığımız kontrolün ardından Almedia'nın zorlandığını gördük ve hemen futbolcumuza plazma tedavisi programına başladık. Bu tedavisi yaklaşık 2-3 hafta sürecek. Bu süre içinde kendisine riske etmeyi düşünmüyoruz" yorumunu yaptı.

YA HOLOSKO YA KURUMUŞ
Beşiktaş'ta Almeida'nın sakatlığı teknik heyeti sıkıntıya soktu. Mustafa Petemek'in yokluğu, Batuhan'ın da tedavi görmesi nedeniyle forvetsiz kalan siyah- beyazlıların hocası Aybaba, derbide gol yollarında kime forma vereceğini düşünüyor. Hafta sonundaki maçta forvette Holosko'nun oynaması beklenirken, yeni transfer Sinan Kurumuş'un da şans bulabileceği öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN