10 üzerinden 9

10 üzerinden 9
Pazar 27.01.2013

Başkan Fikret Orman, teknik direktör Aybaba'nın performansı için "10 üzerinden 9 veririm, çünkü 10 olsa lider olurduk" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bugün TV'de, sunuculuğunu Özgür Sancar'la Yakup Çınar'ın yaptığı Sporextra programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Başkan Orman, Samet Aybaba'ya sonuna kadar inandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Tahmin ediyorum, benimle çalışmaktan memnundur. Rahat çalışıyoruz çünkü. Ben de onunla çalışmaktan çok mutluyum. Not vermek gerekirse 10 üzerinden 9 veririm, çünkü 10 olsa lider olurduk!"

DENTİNHO KADROYA ALINDI!
Dün akşam yapılan son idmanı, Ahmet Nur Çebi ile birlikte izleyen Başkan Orman, Dentinho'nun, 18 kişilik maç kadrosunda olacağını söyledi. Başkan Orman, "Hocanın ilk 18'e alacağını duydum ama kendisiyle konuşmadım" derken; Aybaba da Brezilyalı yıldızı maç kadrosuna dahil ettiğini açıkladı. Başkan, Dentinho transferi için, "Bu transfer, Tamer Kıran ve ekibinin başarısıdır. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum" dedi.

BASKIDAN ÇOK KORKUYORLAR
Fikret Orman, kulüpler arasındaki sorunlarla ilgili olarak, "Kamuoyu önünde 'Bu işi çözüyoruz, adım atalım' dediğiniz zaman taraftar baskısından korkanlar oluyor" dedi.

TARAFTARLARIN ESİRİ OLUNMAZ
Başkan Fikret Orman, "Bedava bilet dağıtılmayınca küfürlü tezahüratlar başlıyor. Bu sefer de camia başkanları, taraftarın esiri olmaya başlıyor'' ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN