Web Sürümüne Geç

Büyük Skandal

Büyük Skandal
Cumartesi 02.02.2013

Necip'in ağlara gönderdiği nizami gol geçersiz sayılırken, Beşiktaş üç puandan oldu! Maç sonunda Lua Lua, İbrahim Toraman'a kafa attı; hakem bunu da görmezden geldi

Beşiktaş-Karabük karşılaması, son zamanların en çok konuşulacak maçlarından biri oldu. Siyahbeyazlılar 2-0 öne geçmesine rağmen bu avantajını koruyamadı ve konuk ekip üst üste bulduğu gollerle skora denge getirdi. Ne olduysa, bu dakikadan sonra oldu.. Dakikalar 86'yı gösterdiğinde Sinan Kurumuş, Karabük ceza sahasına ortalanan topu, kafayla altı pasa doldurdu. Gelen topu Necip kafayla kaleye gönderdi. Direkten dönen meşin yuvarlağı kaleci Tomiç uzaklaştırmakta zorlandı, Necip ikinci bir vuruşla topu filelere yolladı. Fakat bu sırada hakem Yıldırım çaldığı düdükle golü geçersiz saydı. Yıldırım, Sinan'ın topu dışardan çevirdiğini belirterek "aut" kararı verdi.

SAYILMAYAN GOL ORTAMI GERDİ

Ancak pozisyonda Sinan Kurumuş'un topu çizginin dışına çıkmadan ceza sahasına doldurduğu, dolayısıyla Necip'in attığı golün de nizami olduğu net ortadaydı. Bu pozisyon sonrasında ortam iyice gerildi. Lua Lua ile İbrahim Toraman, tatlı- sert bir mücadele sergilemeye başladı. Ancak bitiş düdüğüyle ortalık karıştı. Lua Lua önce Toraman'a elişle sert işaretler yaptı, Toraman yanına gidince de kafa attı. Toraman, Lua Lua'nın üzerine yürüdü, araya giren diğer futbolcular ve teknik heyet kavgayı önledi. Hakem bu kavgayı da görmezlikten geldi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN