Web Sürümüne Geç

Ama yeter artık

Ama yeter artık
Pazar 03.02.2013

“Hataların hep bizim maçlarda olması, kafalarda soru işareti oluşturuyor”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Karabük karşısında kendi sahalarında 2-0 öndeyken, maçtan 1 puanla ayrılmalarına üzüldüklerini ifade etti. Başkan Orman, "Hepimiz çok üzüldük. Bu bir futbol maçı, her skor olabilir. Ama Beşiktaş gibi bir takımın kendi evinde 2-0 öndeyken, rakibi de 10 kişi kalmışken böyle bir skor alması üzücü. Ben, genel itibariyle hakemler hakkında konuşmuyorum, ama hakem hataları da bizi üzüyor. Sıkıntı oluşturuyor. Hep iyi niyetli olduklarını, bilerek yapmadıklarını düşünüyorum. Her hata da maalesef bizim maçlarımızda oluyor. Sinirli olarak başka ifadeler kullanmak istemiyorum" diye konuştu.

HASSAS OLMALARI GEREKİYOR
Fikret Orman şunları söyledi: "MHK her maçla ilgili hassas olmak zorunda. Öyle olduğunu da umuyorum. Bizim maçlarda biraz fazla hata oluyor. Bu da hem ben de, hem de camiamızda farklı anlamalara neden oluyor. Bu hakemler bizim hakemlerimiz, bu lig onlarla bitecek. Yoksa bunun dışında art niyetli olmadıklarını düşünüyorum." Başkan Fikret Orman sözlerini şöyle tamamladı: "İlk yarıda oynayan takım da bu ekip ve aynı hoca. Biz öyle bir beraberlikle, bir mağlubiyetle yıkılmayız. Hatalar olabilir, en kısa sürede düzelteceğiz."

HAKKIMIZLA KAZANACAĞIZ
Başkan Fikret Orman, "Tek düşüncemiz var; şerefimizle oynayıp, hakkımızla kazanmak" ifadesini kullandı. İkinci yarının başında olduklarını belirten Orman, "Rakiplerimizin de maçları var, onların da puan kaybetmeyeceği ne malum? Bir bardak suda fırtına koparmak değil, yaraları sarıp önümüze bakmamız lazım" diye konuştu.

EN İYİLERİNİ ALDIK
Fikret Orman, ara transfer dönemini değerlendirdi. Başkan Orman, "Aldığımız oyuncular, kulübe katkı yapsın diye transfer edildi. Yeni transferlerin uyum sorunları var. Devre arasında yapılan her transfer zordur. Bütçemiz dahilinde en iyisini yapmaya çalıştık, yapamadıklarımız da oldu. Artık sezon sonu transferi için çalışacağız" dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN