Web Sürümüne Geç

  Hocaya saygısızlık yaptım

  Hocaya saygısızlık yaptım
  Pazartesi 04.02.2013

  Portekizli yıldız, "Maçta sinirli anlar olabiliyor. O hareket sadece oyundan alınmaya bir tepkidir. Samet Hoca ile görüştüm, aramızda bir sorun yok. Biz bir aileyiz" dedi

  Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Manuel Fernandes, teknik direktör Samet Aybaba ile aralarında hiçbir sorun olmadığını söyledi. Portekizli oyuncu, cuma akşamı oynadıkları Karabükspor maçında 73. dakikada kendisini oyundan alan hocası Aybaba'nın elini sıkmaması ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Fernandes, medyada kendi adına 'komiklikler' gördüğüne vurgu yaparak, "Benimle hocam arasında problem varmış gibi yansıtılıyor. Bunlara son vermek için buradayım. Maç sırasında sinirli anlar olabiliyor. Çıkarken hocaya bir saygısızlık yaptığım doğrudur. O hareket sadece oyundan alınmaya vermiş olduğum tepkidir" dedi.

  OYUNDAN ALINMAKTAN HOŞLANMAM
  Yaptığı hareketin, hocası ile arasındaki ilişkileri kötü etkilemeyeceğini kaydeden yıldız futbolcu, "Samet Aybaba ile görüştüm, aramızda bir sıkıntı yok. Biz bir aileyiz. Aramız kötü şeklinde haberler yazılmasın" diye konuştu. Fernandes, oyundan alınmaktan kimsenin hoşnut olmayacağını da belirterek, "Bir futbolcu iyi de oynasa kötü oynasa da oyundan alınmaktan hoşlanmaz. Ben asla hoşlanmam. Bu kararı tabii ki hoca verecektir. Ben de onun kararı ile oyundan çıktım. Başka söylenecek birş ey olacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN