Vicdanlar hassas olmalı

Vicdanlar hassas olmalı
Salı 05.02.2013

Ahmet Çebi: Hakem hataları nedeniyle çok puan kaybettik. Daha hassas davranılmalı

İkinci başkan Ahmet Nur Çebi, hakem hatalarının kendilerine daha fazla yapıldığını, ancak yönetim olarak bu hataların arkasına saklanmadıklarını söyledi. Çebi, "Hiçbir zaman bu yolu seçmeyeceğiz. Son maçımızda 10 kişi kalmış rakip karşısında 2-0 öndeyken maalesef maçı bu sonuçla tamamlayamadık" dedi. Çebi, şöyle devam etti: "Hakem hatalarıyla önemli puan kayıpları olduğu da aşikardır. Camiada hakem hataları yüzünden puan kayıpları olduğu algısı mevcut. Muhataplarca bunun göz önünde bulundurulmasını ve hassasiyet gösterilmesini istiyoruz. Hem kulüplerin hem futbolcuların emekleri zayi olmaktadır. Vicdanlar ve gözler çok hassas olmak zorunda. Bu zayiatın devam etmemesi için gerekli kurul ve kişilerin hassas olması gerektiği yönünde uyarı yapmak istiyorum."

SAKATLIKTAN RAHATSIZLIK DUYUYORUZ
Ahmet Çebi, yaşanan ciddi sakatlıklardan rahatsızlık duyduklarını belirterek, "Sadece sağlık ekibine yüklenmemek gerekir. Tetkikleri tam yapmak lazım, yanlış teşhiste çözüm zorlaşır. Futbolcularımızın da yaşantılarına dikkat etmesi gerekiyork" ifadesini kullandı.

RAYINA OTURDU
İkinci başkan Ahmet Çebi, kulübün genel gidişatının iyi olduğunu ifade etti. Çebi, "Nakit akışı ne durumda?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Kulüp rayına oturdu. Ancak raylar üzerindeki vagonların yükü çok fazla. Azalta azalta gidiyoruz. Azaldıktan sonra hızlandığımızı göreceksiniz. Bunların sportif faaliyetlerimizi etkilememesi için anormal hassasiyet gösteriyoruz. Zorlandığımız kesin, ama iyiye gidiyoruz. Kurumsallaşma çalışmalarımız devam ediyor."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN