Web Sürümüne Geç

Sinan Bolat'ı alacağız

Sinan Bolat'ı alacağız
Çarşamba 06.02.2013

Yönetici Deniz Atalay, Standard Liege'in kadro dışı bıraktığı tecrübeli kaleci için sezon sonunda yeniden girişimde bulunacaklarını ifade etti

Beşiktaş'ta Sinan Bolat sesleri yeniden yükselmeye başladı. İskoç kaleci McGregor'un performansındaki düşüşün yanı sıra, Cenk Gönen'in de beklenen çıkışı bir türlü gerçekleştirememesi siyahbeyazlı yetkilileri yeniden hareketlendirdi. Beşiktaşlı yönetici Deniz Atalay, dün haber1903'e yaptığı açıklamada, Sinan Bolat'la ilgilendiklerini söyledi. Atalay, "Şu anda bizim kalecilerimiz ile ilgili sıkıntımız yok. Beşiktaş'ın şartlarına en uygun hangi isim olursa onu değerlendireceğiz. Sinan Bolat, yerli oyuncu statüsünde oynuyor. Sezon sonunda onunla ilgili girişimimiz olacak" ifadesini kullandı.

SAKATLIĞI TAMAMEN GEÇTİ
Bu arada Belçika'nın Standard Liege ekibinin başkanı Roland Duchatelet, Türk Milli Takımı'nın da kalesini koruyan Sinan Bolat'ın sezon sonuna kadar kadro dışı bırakıldığını resmen açıkladı. Haziran ayında sözleşmesi bitecek olan Sinan Bolat için Beşiktaş'ın dışında, siyahbeyazlıların ezeli rakiplerinden G.Saray'ın da dev-rede olduğu iddia edildi. 24 yaşındaki başarılı kalecinin menajeri, Sinan'ın sezon başında yaşadığı sakatlığının tamamen geçtiğini açıkladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN