Web Sürümüne Geç

Büyük buluşma

Büyük buluşma
Pazar 10.02.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve siyah-beyazlı heyet, dün Sanica Boru Elazığspor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde Elazığ'a çıkarma yaptı. Orman, Yatırımlar Komitesi Üyesi Yalçın Kaya Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş ile birlikte Elazığ Valisi Muammer Erol ve Elazığ İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran ile Harput Kalesi'nde kahvaltı yaptı. Harput Kalesi bölgesinde yer alan Balakgazi Türbesi, Ulu Camii, ve Şefik Gül Kültür Evi'ni ziyaret eden Orman, daha sonra yöresel 'çetene kahvesi' içip 8 köşeli Gakkoş kasketi taktı.

FOTOĞRAF ÇEKTİRİP, SOHBET ETTİ
Fikret Orman daha sonra Kovancılar ilçesine bağlı Çakırkaş beldesindeki Beşiktaş İlkokulu/Ortaokulu'nu ziyaret etti. Elazığ'da 8 Mart 2010'da meydana gelen depremde kullanılamaz hale gelen ilköğretim okulunun yerine beldede Beşiktaş Kulübü'nce yaptırılan ve 19 Ekim 2010 tarihinde açılan 12 derslikli okulu ziyaret eden Orman'ı, öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirip, sohbet eden Orman, "Çok mutluyum. Burada evlatlarımızla, çocuklarımızla beraberiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

ORMAN: KONUŞMAK İÇİN ERKEN
Fikret Orman, teknik direktör Samet Aybaba ile ilgili olarak istikrardan yana olduklarını belirtti. Aybaba ile 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını dile getiren Orman, "Henüz ilk yıldan 1 sene, 2 sene gibi uzun zamanlar sonrası için iddialı konuşamam" diye konuştu. Orman, şu ana kadar deneyimli teknik adamın performansından memnun kadığını da dile getirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN