Hoş geldin 2013

Hoş geldin 2013
Pazar 10.02.2013
Devre arasına 21 Aralık 2012'deki Kayseri zaferi ile giden, ikinci yarıya ise hayal kırıklığı başlayan ve oynadığı 3 maçın 1'ini kaybedip, 2'sinde de 1 puana razı olan Kartal, Elazığ'da hayata döndü: 3-1. Görkem'in 5'te attığı golle kabus gibi başlayan gibi gece, Beşiktaş için Holosko, İbrahim ve Fernandes ile aydınlandı, 2013'ün ilk zaferi geldi.

HOLOSKO, İVESA'YI AŞIRTMA İLE AVLADI
45+2'de Veli'nin şık pasında İvesa'yı akıl dolu bir aşırtma ile avlayan Holosko'nun umutlandırdığı Kartal, 56'da kaptan Toraman ile öne geçti. Maçta son sözü ise 82'de sahne alan 'süperstar' Fernandes söyledi.

KAPTAN TORAMAN GEMİSİNİ YÜRÜTTÜ
Kartal'ın kaptanı İbrahim Toraman, Elazığ'da dolu dolu bir gece yaşadı... Maça ilk 11'de ve stoperde başlayan tecrübeli oyuncu, Sinan'ın yerine Escude'nin girmesinin ardından orta sahaya çekildi. Mücadelenin 4. dakikasında gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düşen (Gelecek haftaki G.Antep maçında yok) İbrahim, 56'da da Beşiktaş'ı öne geçirmeyi başardı. Sivok'un kafayla içeri doldurduğu topu yine kafayla ağlara gönderen kaptan, 1-0 geriye düşülen zor deplasmanda zafer kapısını araladı.

GÖKHAN İKİLEDİ
Yeni transfer Gökhan Süzen, 47'de iki kez rakip kaleyi yokladı. Önce ceza alanı dışından sağ ayağıyla kaleyi yoklayan başarılı futbolcunun şutu savunmadan sekerek kornere gitti. Kullanılan köşe vuruşu sonrası ceza alanında topu göğsüyle yumuşatan Gökhan Süzen, vuruşu aynı güzellikte yapamadı, pozisyon autla sonuçlandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN