Holosko: Sakatlıkların sebebi idman sahası

Holosko: Sakatlıkların sebebi idman sahası
Cumartesi 16.02.2013

Beşiktaşlı Filip Holosko, Siyah-beyazlı takımda bu sezon yaşanan sakatlıkların antrenman sahalarının iyi olmamasına bağladı.

Siyah-beyazlı takımın kendi sahasında Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşma sonrasında düzenlenen toplantıya katılan Slovak futbolcu, "Maça iyi başladık. Golü de bulduk. Mücadele bizim kontrolümüzdeydi. Rakip kırmızı karttan dolayı eksik kalınca çok pozisyon bulduk. Bunları değerlendiremediğimiz için rahatlayamadık. Yine sakarca bir gol yedikten sonra üç puanı bıraktık." diye konuştu.

Bir gazetecinin "Beşiktaş'ta bu kadar sakat oyuncunun olmasına neye bağlıyorsun?" sorusuna yıldız futbolcu, "Sakatlıklar anlamında şanssız bir sezon yaşıyoruz. Kadromuz derin değil. Ümraniye'de iki sahada idman yapıyoruz. Tesislerimizin durumu da o kadar iyi değil. Ağır idman sahası da sakatlıklara yol açabiliyor. Derin bir kadro olmadığı için bu yıl 12-13 oyuncu ile mücadele etmeye çalışıyoruz. Kadro derinliği olmadığı için güç durumda kalıyoruz." diye konuştu.

Basın toplantısına katılan Sivok ise "Bu sezon en büyük sıkıntımız öne geçtiğimiz maçlarda oyunu tutamamak oldu. Öne geçtiğimiz maçı verdik. Bol bol pozisyonlara girdik ikinci gol gelmeyince rahatlayamadık. Konsantrasyon eksikliğinden golü yedik. Bu sezon öne geçtiğimiz maçlarda skoru tutamanın sıkıntısını yaşadık. Atamayan atarlar kuralı bu maçta ortaya çıktı." diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN