Web Sürümüne Geç

Sen işini bilirsin

Sen işini bilirsin
Cumartesi 16.02.2013

Oğuzhan'ın yokluğunda yükü iyice ağırlaşan Fernandes ile özel bir görüşme yapan teknik direktör Aybaba, "Fedakarlığını bir kez daha göstermeni bekliyorum" dedi

Eksiklerin çokluğu nedeniyle Gaziantep sınavı öncesi sıkıntıya düşen Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, en önemli kozu Fernandes ile özel bir görüşme yaptı. Oğuzhan'ın sakatlanması üzerine yükü daha da ağırlaşan Portekizli yıldıza duyduğu güveni yineleyen tecrübeli çalıştırıcı, motivasyon artırıcı konuşmasında, "Kaliten ve çalışkanlığının yanı sıra fedakarlığın ile de bu takıma çok şay katıyorsun. Gaziantepspor maçında sana her zamankinden daha fazla iş düşecek. Ama bu yükün altından rahatlıkla kalkacağından en ufak kuşkum yok" ifadesini kullandı.

İNANIRSAK DURDURAMAZLAR
Her fırsatta övdüğü Fernandes ile özel olarak görüşen Aybaba, takımı ile yaptığı toplantılarda da umut verici ifadeler kullandı. Başarılı hocanın, kafasındaki hedefleri aktardığı öğrencilerine, "Elazığspor galibiyetini serinin ilk halkası olarak görüyorum. Devamını getirmeliyiz. Bundan sonraki süreçte üst üste alacağımız 3 galibiyet bizi lider yapabilir. Önümüzdeki 6 haftayı puan kaybetmeden geçersek ise büyük ihtimalle şampiyon oluruz. Bunu başaracak kapasiteye sahibiz. İnanırsak önümüzde kimse duramaz" dediği öğrenildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN