Ne Drogba ne Sneijder biz önemliyiz

Ne Drogba ne Sneijder  biz önemliyiz
Perşembe 21.02.2013

"Ünlü oyuncularla aynı ligi paylaşmak güzel ama bizim için asıl önemli olan Beşiktaş'ın transferleri. Kalıcı olmayı, atacağım gollerle muhteşem taraftarlarımıza layık olmayı arzuluyorum"

Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı ve yaşadığı sakatlık sonrası sahalardan uzak kalan Dentinho, SHABER'e açıklamalarda bulundu. Brezilyalı oyuncu, Drogba ve Sneijder gibi transferlerin G.Saray'a gelmesi için, "Tabii ki ünlü oyuncuların bizim oynadığımız lige gelmeleri bizim için de güzel bir şey. Ama ben bizim yaptığımız transferlerle ilgileniyorum" ifadesini kullandı. Beşiktaş'ta kalıcı olmak istediğini dile getiren sambacı, "Lucescu ben evde otururken, Beşiktaş'ın benimle ilgilendiğini söyledi. Ertesi gün pazarlık yapıldı, iyi bir kontrat hazırlandı. Ben de ilk dönemimi iyi geçirip, opsiyonu kullanarak burada kalıcı olmak istiyorum" dedi.


HAFTAYA KOŞULARA BAŞLAYACAĞIM
Yoğun bir tedavi süreci geçirdiğini dile getiren siyahbeyazlı oyuncu, "Sakatlığı ben de beklemiyordum. Takıma adapte olurken beklenmedik bir sakatlık oldu, çok üzgünüm. Yoğun bir şekilde tedavi oluyorum. Doktorlarımız ile yaptığımız fikir alışverişine göre önümüzdeki haftaya koşmaya başlayabilirim" diye konuştu. Beşiktaş'a transfer olmadan önce taraftarların görüntülerini internetten izlediğini belirten Dentinho, "Gelmeden önce Beşiktaş taraftarının videolarını izlemiştim, bana Corinthians'ı hatırlatıyorlar. Orada da çok arzulu ve tutkulu taraftar vardı. Burada, goller atarak muhteşem taraftara layık olmak istiyorum" açıklamasını yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN