Web Sürümüne Geç

'İbra'laşma

'İbra'laşma
Pazar 24.02.2013

Bugün Akatlar'da yapılacak toplantıda Yıldırım Demirören, Yalçın Karadeniz ve Fikret Orman dönemleri, hem idari hem de mali bakımdan ibraya sunulacak

Beşiktaş'ta büyük gün.. Siyah-beyazlıların Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı bugün yapılacak. Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek mali kongre 10.00'da başlayacak. Çoğunluk sağlanamadığı için geçen hafta ertelenen genel kurul, çoğunluk aranmaksızın düzenlenecek.

DÖNEM DÖNEM İNCELENECEKLER
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda, 1 Ocak-27 Şubat 2012 dönemi (Yıldırım Demirören), 28 Şubat-25 Mart 2012 dönemi (Yalçın Karadeniz), 26 Mart-31 Aralık 2012 dönemi (Fikret Orman) yönetim kurulunun idari ve mali bakımlardan ibrası oya sunulacak. 2013 mali yılı bütçesinin görüşülüp karara bağlanacağı toplantıda ayrıca, kulüp basketbol şubesinin, kurulacak anonim şirkete devredilmesi ve basketbol faaliyetinin anonim şirket olarak sürdürülmesi hususunda yönetim kurulunun yetkilendirilmesi için genel kurul üyelerinin oyuna başvurulacak. Başkan Orman, hafta içerisinde kulübün resmi sitesinden genel kurul üyelerini "Yeni stadyumumuz hakkında önemli açıklamalarda bulunacağım. Kulübümüz için hayati önem taşıyan bu konuda gelinen noktayı ilk kez bu kadar detaylıca öğrenme fırsatınız olacak. Kulübümüzün geleceğini yüz yüze konuşmak istiyorum. Basketbolda düşündüğümüz yeni yapılanmayı ve diğer projelerimizi sizlere genel kurulumuzda anlatmak istiyorum" ifadeleriyle kongreye davet etmişti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN