Agresif Kartal

Agresif Kartal
Pazartesi 25.02.2013

Samet Aybaba, Fenerbahçe derbisi öncesinde oyuncularını motive ediyor. Fenerbahçe'yi yeneceklerine inanan Aybaba, futbolcuların beynini yıkıyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, önümüzdeki hafta F.Bahçe ile sahalarında oynayacakları kritik derbi öncesinde işi sıkı tutuyor. Sivasspor mücadelesi sonrası "Oyuncularım kalbiyle savaşıyor. Mantığımızı da kullanırsak her takımı yeneriz" açıklamasıyla sarı lacivertlilere gözdağı vermişti.

90 DAKİKA KOŞALIM
Her fırsatta siyah-beyazlılara güvendiğini ifade eden Aybaba'nın, sarı-lacivertlileri yenmek için sahada müthiş bir performans ortaya koymaları gerektiğini söylediği ifade edildi. Sürekli olarak oyuncularını motive eden tecrübeli teknik adamın, "Fenerbahçe'yi yenmememiz için hiçbir neden yok. Yeter ki bunu isteyelim. Baskılı ve prese dayalı futbolumuzu sürdürürsek galibiyete ulaşabiliriz. Mücadeleyi 90 dakika boyunca bırakmayalım" dediği dile getirildi.

TARAFTARA ÇAĞRI!
Taraftar desteğinin yanlarında olmasının kendileri için büyük avantaj olacağını söyleyen kurt çalıştırıcı, "Sivasspor karşısında kalitemizi ortaya koyduk. Bunu sahamızdaki Fenerbahçe derbisinde de sürdürmeliyiz. Taraftarımıza büyük iş düşüyor. Her zaman yanında oldukları takımlarını yine yalnız bırakmasınlar. Maç sonunda hep birlikte büyük bir coşku yaşayalım" şeklinde konuşarak siyah-beyazlı taraftarlardan destek istedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN