Böyle goller yenmez

Böyle goller yenmez
Salı 26.02.2013

"Birçok maçımızı, son dakika yediğimiz gollerle kaybettik. Bunu izah etmek çok zor. 1-2 defa olsa tesadüf denirdi ama biz resmen imkansızı başardık"

Sivasspor maçında attığı golle takımına altın değerinde üç puan kazandıran Roberto Hilbert, birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Bu sezon ikisi kupa, üçü lig toplam 5 gole imza atan Alman oyuncu, son dakikalarda yedikleri goller sonrası kaybettikleri puanlar için çarpıcı bir benzetmede bulundu. Hilbert, "Bu durumu açıklamak ve izah etmek zor. Belki konsantrasyon problemi vardır. Bu durumdan bütün oyuncular mutsuz oluyoruz. Eğer bir ya da iki defa olsaydı bu belki tesadüf diyebilirdik ama bu kadar çok tekrar etmesi imkansız bir durum. Sanırım biz imkansızı başardık" diye konuştu. F.Bahçe'yi mutlaka yenmek istediklerini belirten Roberto Hilbert, "Hafta sonunda, bu sezonun ilk derbi galibiyetini almak istiyoruz" dedi.

KALIP KALMAYACAĞIM BELLİ DEĞİL
Beşiktaş ile bitecek olan sözleşmesini yenileyip yenilemeyeceği konusunda henüz netleşen bir durum olmadığını ifade eden Alman oyuncu şöyle devam etti: "Yeniden anlaşmak istiyorum. Ayrıca bu sene herkese ne kadar iyi bir oyuncu olduğumu daha iyi gösterebildim. Takımda en çok maçta oynayan, en çok dakika alan futbolcuyum. Ayrıca bu sezon 'Feda'nın tüm gerekliliğini yerine getirdim. Biz takım ruhu ile çok farklı bir performans gösterdik. Ligin iyi yarısını da kimsenin beklemediği bir yerde bitirdik. Sonuçta ligi hiç kimsenin beklemediği bir yerde noktalamış olabiliriz. Bunun için çalışıyoruz."

Roberto Hilbert'in, sezon sonunda Beşiktaş ile anlaşamaması durumunda, Shakhtar Donetsk'e gideceği öğrenildi. Lucescu'nun alınmasını istediği Alman oyuncunun, "Beşiktaş'ta kalmak istiyorum, anlaşamazsam konuşuruz" dediği öğrenildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN