Web Sürümüne Geç

Delil varsa suçlarsın

Delil varsa suçlarsın
Salı 26.02.2013

Divan başkanı Karadeniz, "Eğer delil varsa Demirören mahkemeye verilmeli, yoksa da 'Bir şey bulamadık' denmeli" ifadesini kullandı

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, eski başkan Yıldırım Demirören döneminin ibra edilmemesinin tek başına bir şey ifade etmediğini, konunun mahkemeye taşınmaması durumunda bu ibrasızlığın hiçbir kıymetinin olmayacağını söyledi. "İbrasızlığın tek başına bir anlamı yok" diyen Karadeniz, başkan Fikret Orman'a şöyle seslendi:

LİDERLER DOĞRU VE ADİL HAREKET EDER
"Beşiktaş'a hizmet etmiş, zamanını, parasını harcamış insanların mahkeme kapılarına sürüklenmesine karşıyım. Gayet açık söylüyorum. Eğer şimdi elinde bir delil varsa Demirören'i mahkemeye ver. Delil bulamadın ise 'bulamadım' de. Ama yolsuzluk varsa, o ayrı bir olaydır. O zaman babam da olsa affedilmemesi lazım."

O PARAYI ANCAK 6 AYDA SAYARIZ!
Kulübe hiç katkı yapmayanlarların, atıp-tuttuklarını ifade eden Karadeniz, "Bin lira vermeyenler, 'Demirören 103 milyonu hibe etsin' diyorlar. Az para değil, önümüze koysalar 6 ayda sayabiliriz" dedi.

BENDEN DAHA SERT KİM ELEŞTİRDİ?
Divan başkanı Karadeniz, "Ben divan kurulu tarihinin Demirören'i en şiddetli tenkit eden adamıyım ama olmadı. Beni bile, başkanlığa vekalet ettiğim dönem için 200 kişi ibra etmedi" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN