Web Sürümüne Geç

İsmi değişiyor

İsmi değişiyor
Salı 27.02.2013

Nisan ayı sonunda yıkımına başlanacak olan BJK İnönü Stadı'nın ismi 2014 Ekim ayında değişecek. Yönetim, isim konusunda kararsız.

Beşiktaş İnönü Stadı'nın ismi tarihe karışıyor. Beşiktaş yönetiminin, yeni stadyumun ismi konusunda henüz bir kararı olmadığı, ancak İnönü ismini kullanmayı düşünmedikleri öğrenildi. Son 10 yıldır Beşiktaş gündeminin öncelikli konularından biri olan yeni stadyum projesinde ilk kez somut adımlar atacak olan siyah-beyazlı yönetimin, stadın adını da kesin olarak değiştireceği öğrenildi. 2013 Nisan ayında başlayacak ve 2014 Ekim ayında tamamlanacak olan yeni stadyumun ismi ise, yapılacak sponsor görüşmeleri sonucunda ortaya çıkacak.

SPONSORUN İSMİ DE OLACAK
Yönetim kurulu, önümüzdeki günlerde yapacağı görüşmeler sonrası yeni stadyumun ismini belirleyecek. Yapılacak anlaşmaya uygun olması halinde sponsor isminin yanına yönetim kurulunun belirleyeceği isim de ilave edilecek.

STAD BEĞENİLDİ
Başkan Fikret Orman'ın, hafta sonundaki Mali ve İdari Kongre'de slayt gösterisi eşliğinde sunduğu yeni stadın projesi, taraftarlar ve kamuoyundan geçer not aldı. İnternetteki anketlere katılan siyah-beyazlıların büyük çoğunluğu yeni projeyi beğendikleri yönünde oy kullandılar.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN