Hak eden kazansın

Hak eden kazansın
Perşembe 28.02.2013

Pazar günkü F.Bahçe derbisiyle ilgili konuşan başkan Orman: Biz şerefiyle oynayan bir kulübüz. Centilmence, kavgasız ve hak edenin kazanacağıbir mücadele olsun.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, tatil için gittiği Bodrum'da, hafta sonu oynanacak F.Bahçe derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. "Maçın hak edenin kazanacağı şeklinde gelişmesini istiyoruz. Biz hep söylüyoruz, şerefiyle oynayan, hakkıyla kazanan bir kulübüz, öyle olmaya da devam edeceğiz" diyen Orman, centilmenlik içinde kavgasız, gürültüsüz bir mücadele olmasını dilediklerini ifade etti. Derbi karşılaşmalarının 3 sonuca da açık olduğunun altını çizen Orman, "Zaten lig ikincisi ile üçüncüsü karşılaşacak. Çok yakın puanlarımız var. Ayrıca ben rakiplerimizi veya başka kimseyi rencide edecek konuşmalar içerisinde olmuyorum. Kendi tahminim kendime kalsın" şeklinde konuştu.

SARACOĞLU'NDA OYNAMAK İSTERİZ

Bu sezon yıldız transfer yapmadıkları hatırlatılan Orman, "Beşiktaş'ın bütün oyuncuları zaten yıldızdır. Şu andaki takımımız 'feda sezonu' diye çok söylendi. Bizim oyuncularımızın her biri stardır. Sansasyonel bir transferden daha fazla takımımıza katkı sağlayacak transferler yapma zihniyetindeyiz. Ama katkı sağlayacak transferin kendisi de sansasyonel bir isim olursa olabilir" diye konuştu. İnönü Stadı yıkıldığında maçlarını Saracoğlu'nda oynamak istediklerini de belirten başkan, "Şu ana kadar F.Bahçe yönetimiyle bir görüşmemiz olmamıştır. Bize dost ellerini uzatıyorlar, biz de ondan memnunuz" dedi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN